ZAPISY DO ZAWODÓW

Klub Sportowy Inwalidów „START” Szczecin jako lokalny komitet organizacyjny Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019, które odbędą się w dniach 20-24 listopada 2019 roku w Szczecinie serdecznie zaprasza wszystkie Kluby Sportowe z całego świata do udziału w naszych zawodach.
Wszystkie szczegóły na temat Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 można znaleźć w informacjach ogólnych. Prosimy upewnić się, czy zapoznałeś się z informacjami ogólnymi organizacyjnymi:

PROCES REJESTRACJI

Podstawowa opłata wpisowa

Opłata rejestracyjna (opłata za zgłoszenie podstawowe) za każdą osobę (sportowców i członków zespołu) wynosi 50 €.

Koszt ten obejmuje:

  • Opcjonalnie: Transfer z/do lotniska w Goleniowie do/z Szczecina (więcej na stronie TRANSPORTU)
  • Codzienny transport wahadłowy (hotel-obiekt)
  • Koszty operacyjne związane z zawodami

Opłaty należy uiścić Organizatorowi po przybyciu na zawody.

Data otwarcia i zamknięcia zawodów

Zgłoszenia zostaną zwrócone komitetowi organizacyjnemu do czasu ostatecznego terminu składania zgłoszeń 3 października 2019 roku przez oficjalny Formularz Rezerwacji Końcowej.

Informujemy, że zgłoszenia nadsyłane po terminie mogą nie zostać przyjęte.

Prosimy o staranne wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego z pełną odpowiedzialnością, żadne zmiany nie będą przyjmowane po upływie terminu. Zespoły zgłoszone w Komitecie Organizacyjnym mogą zostać obciążone opłatą w przypadku zmiany lub anulowania zgłoszenia po terminie.

Wszystkie istotne dokumenty należy przesłać na dwa poniższe adresy:

Nazwisko: Karolina Hubkiewicz, Patricia Witkowska, Arek Skrzypinski

E-mail: para@swimming.szczecin.plstart-szczecin@post.pl,
(prosimy przesłać wszystkie informacje na oba adresy)

Wycofanie zgłoszenia i zwrot kosztów

Rezygnacja przed ostatecznym terminem składania zapisów (3 października 2019 roku) Zespoły nie są zobowiązane do uiszczenia podstawowej opłaty startowej za każdego odwołanego uczestnika.
Rezygnacja pomiędzy 3 a 23 października 2019 Zespoły są zobowiązane do uiszczenia 50% podstawowej opłaty startowej i 50% kosztów zakwaterowania dla każdego z odwołanych uczestników (całkowite koszty zespołu w przypadku odwołania uczestnictwa zespołu).
Rezygnacja po 24 października 2019 Zespoły są zobowiązane do uiszczenia 100% podstawowej opłaty startowej i 100% kosztów zakwaterowania dla każdego z odwołanych uczestników (całkowite koszty zespołu w przypadku odwołania uczestnictwa zespołu).

Zaległe opłaty z tytułu rezygnacji należy uiścić Organizatorowi po przybyciu na zawody.

W przypadku anulowania całego zespołu po 3 października 2019 roku (a więc gdy nie będzie możliwości dokonania płatności przez zespół w biurze zawodów), lokalny komitet organizacyjny wystawi fakturę za zapłatę przelewem bankowym.

blur_03

Ostateczne zgłoszenie

formularz rejestracyjny

W celu dokonania niezbędnej rezerwacji zakwaterowania oraz zapewnienia transportu i akredytacji dla swojego zespołu, należy przesłać Formularz Ostatecznej Rezerwacji Zgłoszenia do Lokalnego Komitetu Organizacyjnego (3 października 2019 roku) na oba adresy mailowe:
start-szczecin@post.pl,
para@swimming.szczecin.pl

 

Formularz Ostatecznej Rezerwacji musi zawierać następując elementy:

  • Page 1: Lista akredytacji

  • Page 1B: Zgłoszenia do zawodów

  • Page 2: Rezerwacja miejsca zakwaterowania

  • Page 3: Informacje dotyczące transportu

UPEWNIJ SIĘ, ŻE WYPEŁNIŁEŚ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY STARANNIE I W PEŁNI. PROSIMY RÓWNIEŻ PAMIĘTAĆ O WYSŁANIU GO POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ NA OBA ADRSY MAILOWE:

para@swimming.szczecin.pl

start-szczecin@post.pl