Zakwaterowanie

Informujemy, że za całą rezerwację w Radisson Blu Hotel odpowiada Lokalny Komitet Organizacyjny w czterogwiazdkowym hotel z adaptacją dla osób niepełnosprawnych.

Hotel RADISSON Blu

Hotel ten został wybrany ze względu na doskonały standard i wysoką jakość usług.
Organizator współpracuje z tym hotelem od 2006 roku i zawsze gwarantuje odpowiednie zakwaterowanie podczas zawodów. Hotel Radisson znajduje się również w pobliżu obiektu konkursowego, co pozwala na łatwy transport dla wszystkich zespołów.

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące zakwaterowania:

Hotel RADISSON Blu
pl. Rodla 10
PL-70-419 Szczecin, Poland
tel: +48 91 35 95 595
www.radissonblu.com

Zwracamy uwagę, że tylko powyższy hotel jest oficjalnym hotelem podczas zawodów i żadne inne hotele nie mogą być rezerwowane przez uczestników zawodów.

Opłata za zakwaterowanie

obejmuje pełne wyżywienie:

Pokój dwuosobowy: 100 € za osobę za dzień

Pokój jednoosobowy: 120 € za osobę za dzieńWszystkie opłaty za zakwaterowanie należy uiścić bezpośrednio w Lokalnym Komitecie Organizacyjnym w momencie przybycia na zawody. Opłaty nie będą przyjmowane w hotelu.

Dodatkowe opłaty hotelowe pobierane są w w celu pokrycia dodatkowych kosztów poniesionych podczas pobytu (np. pranie, telefon, mini bar itp.).

WCZEŚNIEJSZY PRZYJAZD

W standardzie hotel Radisson Blu rozpoczyna dobę hotelową dla gości o godzinie 14:00.
W szczególnych przypadkach po konsultacji z kierownikiem hotelu, możemy spróbować przyjąć grupy zorganizowane wcześniej niż o 14:00. Mając ten fakt na uwadze, prosimy o umieszczenie informacji o wcześniejszym przybyciu w Formularzu Zgłoszenia Końcowego.

W celu zorganizowania zakwaterowania dla wczesnych przyjazdów i dni poza zawodami, prosimy o kontakt z Lokalnym Komitetem Organizacyjnym w celu dokonania ustaleń.

UŻYTKOWNICY WÓZKÓW INWALIDZKICH

W celu prawidłowej organizacji zakwaterowania, prosimy krajowe przedstawicielstwa o staranne wypełnienie Formularza Zgłoszenia z informacją o osobach poruszających na wózkach inwalidzkich. Jest to informacja niezbędna do rezerwacji odpowiednich pokoi w hotelu.

PARKING

Informacje dotyczą gości przyjeżdżających własnym samochodem. Informujemy, że LOC nie zwróci płatności za parking na terenie hotelu. Opłatę należy uiścić w recepcji hotelu Radisson Blu.
AUTO – 35 PLN /dzień (około. € 10/dzień)