Sport to zdrowie! WPO 2019 dostanie wsparcie od dużych firm

11/15/2019
Sport to zdrowie! WPO 2019 dostanie wsparcie od dużych firm

Winter Polish Open to Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Impreza organizowana jest co roku na Szczecińskiej Floating Arena. Ma na celu umożliwienie zawodnikom uzyskania minimów na Igrzyska Paraolimpijskie oraz popularyzację dyscypliny w środowisku osób niepełnosprawnych. W tym roku od 22 do 24 listopada w stolicy Pomorza Zachodniego zmierzy się 200 pływaków z całego świata.

Coraz bardziej popularne wśród firm staje się zaangażowanie społeczne. Bardzo często uruchamiane są działy CSR, które odpowiadają za społeczną odpowiedzialność biznesu. Grono partnerów, którzy wspierają WPO 2019 jest bardzo szerokie. Znaleźli się wśród nich m.in. SEAT Grupa Cichy Szczecin, Lotto, Polglass, Socatots czy Ekspert Zdrowia. Dzięki uzyskanemu wsparciu możliwa jest popularyzacja sportów wodnych wśród osób z niepełnosprawnościami. 

Totalizator Sportowy wszystkie swoje działania prowadzi w sposób przemyślany, odpowiedzialny, z pełnym szacunkiem dla klientów, otoczenia biznesowego oraz środowiska. Jednym z założeń leżących u podstaw decyzji o powołaniu spółki było gromadzenie środków na cele społeczne – sport, a później także kulturę.

Tradycja zaangażowania społecznego Totalizatora Sportowego sięga samego początku istnienia firmy. Spółka powstała po to, aby popularyzować sport i wspierać rozwój infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w Polsce. Gracze przyczyniają się do rozwoju społecznego naszego kraju. Każda złotówka gracza LOTTO to 19 groszy dla polskiego sportu i kultury.

Firma Pol-Glass to nie tylko producent szeroko rozumianego wyposażenia aquaparków, ale przede wszystkim nowocześnie zarządzany organizm i zgrany zespół zdolnych i kompetentnych pracowników.  którego potencjał produkcyjny pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom zarówno inwestora jak i użytkownika. Wykorzystując doświadczenia zdobyte na przestrzeni wielu lat, możemy wykonać kompleksowo całe systemy zjeżdżalni wodnych, odpowiadające oczekiwaniom klienta pod względem architektonicznym oraz ekonomicznym.