ZIMOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 2019

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie poświęconej Zimowym Otwartym Mistrzostwom Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie. Mamy nadzieję, że znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat zawodów w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane zespoły do wzięcia udziału w zawodach.

DATA ZAWODÓW

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 odbędą się w dniach 20-24 listopada 2019. Szczegółowy harmonogram, jest dostępny w zakładce Harmonogram Zawodów.

ZASADY

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami World Para Swimming

MIEJSCE ZAWODÓW

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 odbędą się na Szczecin Floating Arena - oficjalnym międzynarodowym basenie w Szczecinie.

ZIMOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI 2019 - oficjalne wideo

muzyka: 'When Legends Rise' - Godsmack

ZIMOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI - w liczbach

200
14
100%
100%

W imieniu kierownictwa Klubu Sportowego Inwalidów „START” Szczecin, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich pływaków z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w wydarzeniu:

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019, które odbędzie się w Szczecinie od 20 do 24 listopada 209 roku.
Lokalny Komitet Organizacyjny dołoży wszelkich starań, aby zorganizować zawody dla wszystkich zawodników i personelu drużyn w najlepszy możliwy sposób.

PATRONAT

Klub Sportowy Inwalidów „START” Szczecin jest wspierany przez Polski Komitet Paraolimpijski.

ORGANIZATOR

Klub Sportowy Inwalidów „START” Szczecin

ZIMOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI 2019 - dołącz do mistrzów

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Wszystkie informacje techniczne dotyczące zawodów dostępne do pobrania: